عضو شوید !
اخبار داغ

درباره ما

دگرش

دگرش دوبار متولد شد !

دگرش در سال ۹۱ برای اولین بار متولد شد تا پاسخی باشد به نیازی که من (احسان بابائیان) احساس می‌کردم در وب فارسی وجود دارد. محور اصلی مطالب سایت، مقالاتی در باب روانشناسی و مثبت اندیشی بود. دگرش آن زمان متولد شد تا زرد و عامه پسند و ساده باور نباشد و بیش از این که هدفش بازدید سایت و آمار مخاطب باشد، افزایش آگاهی و دانش مخاطب خود بود.

دگرش پس از چند سال عدم فعالیت، امروز برای بار دوم متولد شده است. این بار متولد شده تا با همان نگرش اما در حوزه‌‌ای دیگر ادامه حیات دهد و رشد کند. دگرش امروز نتیجه دگرگونی و تحولی است که در زندگی شخصی من از سال ۹۴ رخ داد و من از دنیای فناوری اطلاعات و بازاریابی دیجیتال به دنیای رمز ارزها، بلاک چین و بازارهای مالی وارد شدم.

مثل همیشه وب فارسی و به خصوص رسانه‌های اجتماعی پر است از محتوای زرد و عامه پسند و اینبار از همه بدتر فریبنده و خطرناک. محلی برای جولان انواع کلاهبرداران اینترنتی و غیر اینترنتی که با انواع روش‌های وطنی و بین المللی به دنبال سرقت پول‌ها و دارایی مردم هستند.

در دگرش به دنبال چه هستیم؟

در دگرش ما تلاش خواهیم کرد محلی باشیم برای انتشار محتوا با هدف آگاهی رسانی و آموزش پیرامون  فناوری بلاکچین، رمز ارزها و معامله گری در بازارهای مالی.

علاوه بر آن، یکی از دغدغه‌های ما این است تا بیش از این که درباره مزیت ها و سودآوری رمز ارزها صحبت کنیم ( که البته در خصوص آنهایی که خوب هستند بسیار خواهیم گفت) درباره خطرات، بیراهه ها و چاه هایی که جلوی راهمان است نیز آگاهی دهیم.

در دگرش تلاش خواهیم کرد با تولید محتوای آموزشی در حد استانداردهای جهانی، به شما به عنوان مخاطب فارسی زبان کمک کنیم تا به آسانی و بدون ترس بتوانید در بازارهای مالی جهانی فعالیت کنید و از فرصت بی‌نظیری که بیت کوین و دیگر رمز ارزها برای مردمان سرزمین های جهان سوم فراهم می‌کند برای تحول و دگرگونی زندگی مالی خود بیشترین بهره را ببرید.

دگرش
دگرش

تیم ما

در دگرش ما امروز یک تیم کوچک هستیم، با افرادی که با مجموعه‌ای از علاقه مندی‌های مشترک گردهم آمده اند تا آنچه را که طی سال ها آموخته اند به دیگران آموزش دهند و از دیگران نیز بیاموزند.

اگر شما هم احساس می‌کنید علایق و مشترکاتی با تیم دگرش و فعالیت سایت دارید می‌توانید از تمامی راه‌هایی که در دسترس شما قرار گرفته است با ما در ارتباط باشید و با کمال میل به جمع ما ملحق شوید.

اهداف تیم دگرش

در دگرش اهدافی را دنبال می‌کنیم که بر اساس عقاید، افکار و اندیشه‌های اعضای تیم دگرش تعیین شده است. امیدواریم در کنار شما مخاطبین عزیز بتوانیم به تمامی آنها جامه‌ی عمل بپوشانیم. این اهداف عبارتند از:

  1. کمک به آگاهی رسانی صحیح و درست درباره فناوری بلاکچین، رمز ارزها و پروژه‌های سرمایه‌گذاری در حوزه کریپتوکارنسی بدور از منافع فردی، گروهی یا سیاسی.
  2. همکاری با تمامی فعالان واقعی حوزه رمز ارزها در ایران.
  3. شفاف سازی و عدم همکاری و آگاهی رسانی درباره افراد یا مجموعه‌هایی که با اهداف نامعلوم و مشکوک چه در محدوده کشور ایران و چه خارج از آن فعالیت می‌کنند.
  4. فراهم آوردن و انتشار محتوای آموزشی آنلاین (صوتی و تصویری) در حوزه آموزش معاملات در بازار رمز ارزها بر اساس آخرین تکنیک‌ها و روش‌های به روز دنیا.
  5. ایجاد و مدیریت کلاب ها و انجمن های عمومی و خصوصی (رایگان و غیر رایگان) ویژه اعضا با هدف تکمیل دانش و کسب تجربه بیشتر دانشجویان دوره های آموزشی.
  6. ما فروشنده دوره گرد دوره های آموزشی نیستیم و هدف ما از آموزش های آنلاین غیر آنلاین دگرش، تربیت نیروی انسانی توانمند به عنوان یک متخصص تحلیل بازار رمز ارزها و یک معامله گر واقعی موفق در بازارهای مالی است.
  7. گسترش تیم و جذب افراد با استعداد در راستای بهبود کیفیت محتوا و خدمات دگرش.
دگرش